O mnie

Kreowanie otoczenia to moja pasja. Zawsze poszukuję najlepszych rozwiązań, aby projekty, które tworzę, w pełni zaspokajały oczekiwania moich Klientów. W codziennej pracy projektuję wnętrza z pasją kładąc nacisk na ergonomię, formę oraz detal, tym samym tworzę funkcjonalne, a zarazem przyjazne i piękne wnętrza. Jako projekt nieustannie doskonalę swoje umiejętności, szukając nowych rozwiązań projektowych. Urządzając wnętrza wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania Klienta. Moje projekty wymagają godzin pracy, jednak dzięki temu zaprojektowane wnętrza są wyjątkowe i potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Ich charakterystyczną cechą jest pełna elegancja z dozą szaleństwa i ekstrawagancji, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wnętrza.

Barbara Sławik
Barbara Sławik

Projektuję „na miarę”

Od ponad 10 lat zajmuję się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Swoją drogę zawodową poprzedziłam 10 letnim przygotowaniem artystycznym zdobywając wiedzę m.in w tym zakresie w Liceum Plastycznym i na Wydziale Sztuki UJK.

Przez pierwsze lata swojej drogi z projektowaniem doskonaliłam swoje umiejętności dla jednego z większych salonów wnętrz w Polsce po czym zdecydowałam się na pracę na własny rachunek. Największą moją radością są dziesiątki zadowolonych klientów polecający mnie i moją pracę.

Moje projekty wymagają godzin pracy, jednak dzięki temu zaprojektowane wnętrza są wyjątkowe i potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Lekkość stylu i wyczucie estetyki sprawiają, że moje projekty są unikatowe, ponadczasowe i oryginalne.

Zawsze poszukuję najlepszych rozwiązań, aby projekty które tworzę w pełni zaspokajały oczekiwania moich Klientów. W codziennej pracy projektuję wnętrza kładąc nacisk na ergonomię, formę oraz detal, tym samym tworzę funkcjonalne, a zarazem przyjazne i piękne wnętrza. Urządzając wnętrza wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania Inwestora.

Projekty na każdym etapie są przemyślane, przedyskutowane, dopasowane do potrzeb finansowych inwestora. Jako projektant nieustannie doskonalę swoje umiejętności, szukając nowych rozwiązań projektowych.

Do pracy z projektami wykorzystuję profesjonalne oprogramowanie, umożliwiające mi przeniesienie moich pomysłów na ekran komputera i papier. Do każdego projektu podchodzę w sposób indywidualny i nieszablonowy. Projekty które tworzę są dopasowane do potrzeb inwestora czyli są „uszyte na miarę”. Jako projektant wydobywam to co najlepsze z powierzonej mi przestrzeni, gdyż dom/ mieszkanie, ma być nie tylko piękne ale funkcjonalne i użyteczne.

Serdecznie zapraszam do współpracy, przy budowaniu ciekawych, oryginalnych wnętrz.

Barbara Sławik
Projektant wnętrz